Marihuana nasiona – jaka jest najlepsza odmiana dla osób początkujących?

Wyszukajmy konkretnych już odmian

Wiele osób od lat tak naprawdę chciałoby zacząć przygodę swoją z marihuaną jak i także jej kolekcjonowaniem. Mało jednak kto na tyle ma odwagi, aby tą przygodę swoją w ogóle rozpocząć. Przede wszystkim nie da się tego zrobić bez odpowiedniej wiedzy. Żyjemy w czasach takich, w których każdy z nas ma dostęp do sieci. Marihuana nasiona naprawdę są bardzo, ale to bardzo fascynujące. Kolekcjonowanie ich jest bardzo dużym wyzwaniem. Gdy ktoś zaczyna swoją przygodę z nasionami marihuany, to musimy widzieć, które dla amatora będą najlepsze. Ogólnie rzecz biorąc muszą to być takie nasiona, które są:

  • bardzo mało wymagające,
  • odporne,
  • tanie,
  • bardzo wyrozumiałe na błędy.

Konkretna polecana odmiana…

Odmiana marihuana nasiona, która początkującym osobom jest polecana to odmiana, która ma nazwę 60 Day Grapefruit. Jest to marihuana nasiona automat. Jest odmiana ta gotowa w mniej więcej sześćdziesiąt dni. Każda z osób, która zna się na tym wszystkim zdaje sobie sprawę, że jest to wynik naprawdę imponujący. Ten wynik oczywiście osiągany jest w metodzie o nazwie indoor. Biorąc pod uwagę outdoor, to okres wydłuża się. Mniej więcej jest to sześćdziesiąt pięć dni. Rośliny same w sobie do roślin odpornych niezwykle należą jak najbardziej. Odmiana ta zniesie jakość błędów, które początkującym osobom się przydadzą i to z całą pewnością. Wiadomością naprawdę dobrą jest to, że same w sobie te krzaczki należą do bardzo niskich Osiągają one jakieś trzydzieści centymetrów. Górna granica to osiemdziesiąt centymetrów. Jeśli występują na jakiś polankach, to osiągają śmiało osiemdziesiąt centymetrów. Same w sobie topy mają owocowy smak. Jest to smak dużo bardziej intensywny. Tutaj bardzo wyczuwalna jest sama nuta grapefruita. Wcale nie tak trudno jest nam się domyśleć, że wynika to już z samej nazwie. Ta odmiana produkuje dużo lepkiej jak i również bardzo słodkiej żywicy. Haj to typowy dla indyjki. Raczej jest to narkotyczny haj oraz mocno odurzający.

Kolejna jakże świetna odmiana

Następna z odmian, o której na tym etapie musimy wspomnieć to odmiana o nazwie Auto AK47. Z tą właśnie odmianą wiele osób stawia swoje pierwsze kroki w świecie cannabis. W zasadzie odmianę tą śmiało można nazwać bessellerem światowym. Trwa to już od bardzo, bardzo wielu miesięcy. Przez środowisko odmiana ta jest nazywana wynalazkiem stricte błyskawicznym. Bez przyczyny nic się nie dzieje. Również tak jest w tym przypadku. W indoor odmiana ta całkowicie jest gotowa w sześćdziesiąt pięć dni. Zaś outdoor to okres pomiędzy siedemdziesiąt, a dokładnie osiemdziesiąt dni. Wersja ta jest większa i to zdecydowanie. Dochodzi do tego także kwestia bardzo dużej produktywności. Porównanie to dotyczy bezpośrednio nasion pierwotnych. Haj śmiało można określić jako naprawdę niesamowity. Od razu wgniata nas w przysłowiowy „fotel”. Sama wielkość oraz plon różni się, ale mieści się ostatecznie w przedziale do liczby stu gram. Zaczynają się dokładnie od trzydziestu gram.

Ostatnia odmiana – wcale nie najgorsza

Okazuje się, że odmian jest naprawdę wiele. Odmiany najczęściej na rynku są bardzo dostępne, a do tego znajdziemy także takie, które są odpowiednie dla początkujących osób. Zarówno można pokusić się o szukanie ich w sklepach stacjonarnych jak i także w tych internetowych. Jednak nie ma czasu na tyle, aby je wszystkie opisywać. Przejść zatem należy zgrabnie do tej ostatniej polecanej odmiany. Odmiana, którą wymienimy na samym końcu jest odmiana o nazwie Super Skunk. Odmiana ta jest stabilna. Oprócz tego ma dużo wigoru oraz ma wielką moc. W aromacie roślina ta jest wielce intensywna. Ta odmiana nadaje się dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę. Szczyty są naprawdę duże. Są pokryte żywicą. Jej warstwa jest gruba. Plon także jest bardzo, bardzo duży. Na jeden kwadratowy metr przypada jakieś pięćset gram. Jak widać polecanych odmian jest wiele. Nie możemy zatem narzekać, że nie mamy z czego wybierać. Jest wybierać i naprawdę z czego.

 

 

Podobne wpisy